Ozonowanie

proponujemy państwu

Ozonowanie

Do świadczonych przez naszą firmę usług należy również ozonowanie, które w skrócie oznacza eliminację wszelkiego rodzaju brzydkich zapachów w samochodzie jak również likwidacje grzyba, roztoczy, pyłków szkodzącym alergikom, nieprzyjemnego zapachu kociego moczu itp. Zabieg ten najlepiej wykonywać po wcześniejszym praniu tapicerki samochodowej. Na życzenie klienta zabieg ten realizujemy również w pomieszczeniach prywatnych.

Gdzie i kiedy warto je zastosować?

Na pewno we wszystkich autach, które zostały kupione z drugiej ręki, ponieważ najczęściej są one przesiąknięte różnymi, często nieprzyjemnymi zapachami, np. tytoniem. Decydując się na ozonowanie pojazdu warto też dokonać go w klimatyzacji, ponieważ jest to miejsce, w którym gromadzi się największa liczba bakterii i zarazków.

Jakie zalety ma ozonowanie samochodu?

1. Dociera nawet w najmniejsze zakamarki, dzięki czemu jest o wiele bardziej skuteczne niż chlor. Dlatego też skutecznie usunie nieprzyjemny zapach za jednym razem w całym aucie.

2. Można stosować go we wszystkich pojazdach: bez względu na to czy jeździsz osobówką, busem, ciężarówką, czy tramwajem, możesz zdecydować się na taką metodę usuwania brzydkiego zapachu.

3. Jest bezpieczny dla zdrowia: co więcej, nie szkodzi również alergikom, astmatykom i innym osobom, które są wrażliwe na działanie różnych środków chemicznych.

4. Jest tanie i szybkie: usunięcie nieprzyjemnych zapachów naszą metodą to koszt około 100 złotych, natomiast czas trwania zabiegu waha się od 40 do 60 minut. Po zakończeniu procesu należy także przez kolejne 15 minut wietrzyć samochód.

5. Nie maskuje tylko trwale usuwa nieprzyjemne zapachy: w odróżnieniu od innych metod oraz środków, które nieprzyjemną woń usuwają tylko na chwilę.

Jak widać ozonowanie pojazdów posiada wiele zalet, jest nie tylko opłacalne, ale również skuteczne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się dla każdego właściciela, który chce, żeby jego auto było czyste, zadbane i ładnie pachniało. Ozonowanie to stosunkowo nowa metoda, która cieszy się coraz większą popularnością i to nie bez powodu.

Jeśli chcesz usunąć ze swojego auta nieprzyjemny zapach, to sprawdź naszą ofertę. Usługi świadczymy dla klientów na terenie Jeleniej Góry. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na pytania dotyczące ozonowania samochodów i rozwiejemy wątpliwości. Przekonaj się sam, nie zwlekaj, zadzwoń jeszcze dziś.