Profesjonalna

Renowacja skórzanej tapicerki

Czyszczenie, naprawa, dobór lub zmiana koloru to usługi, które obejmuje renowacja foteli samochodowych. Tym co nas wyróżnia jest fakt, że kolor dobieramy komputerowo. Jeżeli z doświadczenia uznamy że dany kawałek skóry nie nadaje się do naprawy, wymieniamy go na nowy w idealnie dopasowanym kolorze, tak że nie widać żadnej różnicy miedzy kawałkiem pozostawionym, a tym wymienionym. Takie rozwiązanie pozwala nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Doskonale wiemy, że renowacja tapicerki wymaga odpowiednich umiejętności i wiedzy, która uchroni skórę przed trwałymi uszkodzeniami. Dlatego też nasi pracownicy to profesjonaliści posiadający właściwe kwalifikacje. Naprawa obicie pozwala trwale usunąć przetarcia, które najczęściej tworzą się w wyniku codziennego użytkowania, ale także pęknięcia i inne uszkodzenia. W ten sposób wyposażenie dostaje drugie życie i wygląda jak nowe. Nie tylko usuwamy zniszczenia, ale także poddajemy fotele samochodowe konserwacji. Zostają pokryte specjalnym preparatem, który tworzy na nich warstwę ochronną. W ten sposób nie tylko wydłużamy żywotność takiego fotela, ale również nadajemy mu piękny połysk.

Renowacja skóry to doskonały sposób, aby nasz samochód zyskał drugie życie, a także na podniesienie jego wartości rynkowej. Jeśli Twoje auto jest sprawne, ale obicia są bardzo zniszczone warto zdecydować się na ich naprawienie i odnowienie. Należy jednak pamiętać, że usuwanie zabrudzeń z obicia oraz naprawa skóry to nie wszystko co oferujemy w ramach naszych usług. Możemy także wymienić znajdujące się wewnątrz sprężyny lub wypełnić je pianką. W ten sposób fotele staną się również bardziej wygodne.

Do usług, które świadczymy należy także zaliczyć regeneracje kierownicy, która jest chyba jednym z najbardziej eksploatowanych elementów wyposażenia pojazdu. Częste przekładanie rąk sprawia, że jest ona narażona na przetarcia i utratę koloru, a to dlatego, że ma kontakt z tłuszczami i innymi zanieczyszczeniami, które gromadzą się na dłoniach. Następnie wnikają pod powierzchnię kierownicy i powodują uszkodzenia, a także utrudniają nałożenie na nią kolejnej warstwy farby. Na szczęście wieloletnie doświadczenie sprawiło, że wiemy jak sobie z tym radzić. Krok po kroku doprowadzimy Twoją kierownicę do świetnej formy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzeniu usług jakie oferujemy. Dzięki nam Twoje auto zyska nowe życie, a jego wnętrze będzie wyglądało jak te w pojazdach prosto z salonu. Renowacja tapicerki to doskonała inwestycja, która szybko się zwróci i pozwoli Ci cieszyć się wygodą.

Proponowane

Usługi

-kompletna renowacja foteli, kanap, kompletów wypoczynkowych skórzanych

- Kompleksowe czyszczenie, pielęgnacja i nałożenie warstwy ochronnej na wyroby skórzane

- Usuwanie pleśni i zagrzybień

- Renowacja foteli samochodowych

- Renowacja kierownic

- Renowacja części plastikowych wnętrza samochodu

- Czyszczenie i naprawa foteli, kanap, krzeseł 

- Czyszczenie, odnowa i naprawa odzieży skórzanej (kurtki, płaszcze, buty ...) 

- Czyszczenie, odnowa i naprawa strojów motorowych, siedzeń motocyklowych 

- Kompletna renowacja siodeł konnych

Fotel