Krzesło
przed renowacją

Krzesło
po
renowacji

Tapren

Wymiana tapicerki meblowej i samochodowej

Celem naszej firmy jest renowacja przedartych i rozprutych obić, a także danie drugiego życia zniszczonym przedmiotom. Wykonywana przez nas naprawa tapicerki dotyczy zarówno krzeseł, foteli, kanap, jak również podłokietników, foteli przednich, tylnych oraz boczków w samochodzie. Możemy również dokonać naprawy poprzez uzupełnienie brakującej w siedzisku pianki (gąbki), dzięki, której fotel stanie się bardziej sprężysty i wygodny. W zależności od potrzeb klienta podejmujemy się także całkowitej wymiany obić.

W ramach naszych usług zajmujemy się także renowacją poszycia wersalek, hokerów, krzeseł oraz całych kompletów wypoczynkowych. Świadczone przez nas usługi obejmują jednak nie tylko zmianę poszycia, ale również sprężyn, pianki, pasów, a także części drewnianych, jak i metalowych.

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inny gust oraz wymagania, dlatego też oferujemy szeroki wybór różnorodnych materiałów obiciowych. Naszą specjalnością są poszycia skórzane, z których możemy usunąć pleść i zgrzybienia oraz wykonać kompleksową renowację. W przypadku, gdy natrafimy na kawałki skóry, których nie da się naprawić wymieniamy je na nowe, idealnie dopasowane do pozostałych, dzięki czemu nie widać różnicy.

Wymiana tapicerki w samochodzie to wyzwanie, które chętnie podejmujemy. W naszej pracy kluczowa jest dokładność i precyzja. Jesteśmy perfekcjonistami i nieustannie doskonalimy nasze umiejętności. Bierzemy udział w licznych szkoleniach i kursach, na których dowiadujemy się, jak jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Dlatego jeśli jest Ci potrzeby dobry tapicer meblowy, a mieszkasz w okolicy Jeleniej Góry, to zgłoś się do nas.

 

Oferujemy też Państwu tapicerstwo meblowe, wymianę tapicerki (poszycia) danego mebla. Krzesła, fotele, komplety wypoczynkowe, hokery, wersalki. Naprawę stolarki meblowej poprzez wymianę sprężyn, pianki, pasów lub wymianę części drewnianych jaki metalowych.

Mamy  do wyboru bardzo szeroką gamę materiałów obiciowych.